Bzenec 2016

Dobrý den kolegové modeláři,

po pěti letech jsme se vrátili do sálu v Kulturním domě v Bzenci při příležitosti Bzenecké pouti. Když se podívám na naši první výstavu v tomto městě, je vidět, kam jsme se za těch pět let dostali.

V roce 2011 jsme layout skládali za pomoci našich kamarádů z Kunčic, letos už jednokolejka byla zcela v naší režii, dokonce jsme mohli použít pouze polovinu našich traťových modulů.

Další věc, kterou jsme dokázali za těch pět let vybudovat je kompletní elektronika pro ovládání layoutu, napájení boostry a telefonní centrála.

To by k bilancování po pěti letech asi stačilo, teď k vlastní výstavě.

Jak jsem psal výše, použili jsme jednokolejné moduly a k nim čtyři naše nádraží, Rokytno, Řáholec, Úzké hrdlo a Vizovice město. K Řáholci kolega MM2 připojil své budované depo pro provozní vyzkoušení

  Ve spojení s Řáholcem už jde o hodně velký provozní celek, délka dosahuje bezmála třináct metrů. Vlastní depo se v provozu osvědčilo, teď už jenom nezbývá než držet majiteli palce s jeho postupným dokončením. Další pokrok ve stavbě bude možné sledovat na výstavě v Uherském Hradišti v říjnu tohoto roku.

 Jedna fotka z už dokončeného vjezdu do depa....

Další projekt, který se pomalu rozjíždí je "úzká". Pro ni už máme zbudovanou splitkovou smyčku, díky kolegovi Jardovi už i částečně osazenou budovami  Dále už jenom pár obrázků

 Stanice Řáholec

 na trati...

 Opět Řáholec

a Vizovice

Více fotografií na tomto odkaze http://irudzi.rajce.idnes.cz/Vystava_KZM_Slovacko_Bzenec_2016/